KIEDY MNIE JUŻ NIE BĘDZIE…

Agnieszka Osiecka – poetka, prozaik, autorka tekstów piosenek.

Agnieszka Osiecka zasłynęła przede wszystkim za sprawą wyjątkowych tekstów piosenek jej autorstwa, które na stałe wpisały się w historię polskiej muzyki rozrywkowej. Jej piosenki śpiewali: Maryla Rodowicz, Seweryn Krajewski, Katarzyna Gaertner, Sława Przybylska, Andrzej Dąbrowski, Skaldowie, Czerwone Gitary i wielu innych. Dzięki corocznemu konkursowi poświęconemu twórczości Osieckiej, a także płytom typu „Tribute to” (np. „Raz Dwa Trzy”, Katarzyna Nosowska), gwiazda tej nieprzeciętnej pisarki wciąż świeci bardzo jasno.

Przygotowaliśmy dla Państwa koncert, który zatytułowaliśmy „Kiedy mnie już nie będzie…” Jest on pewnego rodzaju podróżą w świat niepowtarzalnych tekstów Agnieszki Osieckiej. W koncercie usłyszą Państwo takie utwory jak: „Kiedy mnie już nie będzie”, „Zielono mi”, „Uciekaj moje serce”, „Bossanova do poduszki”, „Polska Madonna”, „Sing sing”, „Ludzkie gadanie”, „Nie ma jak pompa” i inne, które – miejmy nadzieję – pozwolą Państwu zwrócić uwagę na ważne rzeczy, których na co dzień nie dostrzegacie.

Współbrzmienie pięciu mocnych wokalistów zespołu FlashBACK, oraz wyjątkowa interpretacja piosenek gwarantują, że ta sentymentalna podróż na długo pozostanie w pamięci wszystkich jej uczestników.

About these ads

Posted on 2009, in FlashBACK. Bookmark the permalink. Komentowanie nie jest możliwe.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d bloggers like this: