KONCERT ROSYJSKI

Koncert współczesnych utworów rosyjskich to wyjątkowy projekt w wykonaniu młodych i doświadczonych artystów. Jest to niezapomniana podróż w świat współczesnej muzycznej kultury popularnej Rosji. Dzięki powstałym w ostatnich latach przebojom jak „Chernyj bumer” Seryogi, „Plachut nebesa” zespołu Banda czy „V oblakie taya” Stasa Piechy, a także odświeżonym hitom jak „Arlekino” Ałły Pugaczowej czy „Serce” Leonida Utiesowa, koncert jest różnobarwną muzyczną mozaiką. Nie brakuje w nim także polskich akcentów – np. utwór „Ta ostatnia niedziela” w rosyjskiej wersji R’n’B! Koncert jest efektem moich zainteresowań współczesną estradą rosyjską.

Oficjalna strona: www.koncertrosyjski.pl

Jest to jedyny taki projekt w Polsce.

Dzięki znajomości rynku muzycznego Rosji ostatnich 90 lat, gwarantuję, iż repertuar który został włączony do koncertu jest dobrany tak, aby trafiał w gusta najbardziej wymagających odbiorców. Charakter muzyczny koncertu: soul, jazz, r’n’b, pop. – mówi Michał Bober

Staranny dobór członków zespołu gwarantuje wysoki profesjonalizm i poziom artystyczny. Towarzyszyli gwiazdom, grali sesyjnie, a teraz – po rosyjsku – wręcz obsesyjnie! Nasz koncert gwarantuje dobrą zabawę z dużą dawką rozrywki, dobrze doprawioną pozytywnymi emocjami!

Zapewniam, iż nasz projekt jest wciąż “na czasie”, po pierwsze za sprawą elastyczności i ciągłą pracą nad repertuarem, a po drugie za sprawą portalu MUZYKA ROSYJSKA, który jest nieodłącznym elementem projektu.

POSŁUCHAJ:

Utomlennoe soncem, 2007 r.

Tak ustroen etot mir, 2008 r.

ZOBACZ:

Posted on 2009, in Michał Bober. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania KONCERT ROSYJSKI została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: