Wesele

Zapraszamy Państwa do współpracy w zakresie oprawy muzycznej uroczystości weselnych! W roku 2012 Agencja Promocji Artystycznej MEDIA VOCALS rozpoczyna działalność w branży weselnej. Współpracujemy z profesjonalnymi wokalistami i wokalistkami, którzy uświetnią Państwa uroczystość weselną na najwyższym artystycznym poziomie.

Jeżeli zastanawiacie się co wybrać: zespół czy DJ-a? – mamy dla Was rozwiązanie! :-)

Konwencje wesela

Proponujemy Państwu kilka konwencji weselnych, dla których wzorem stała się próba połączenia polskiej tradycji z zachodnią jakością przyjęć weselnych. Nasza propozycja to wspaniała zabawa zapewniona przez artystów z wykształceniem muzycznym, tradycyjne polskie oczepiny, a następnie porywająca muzyka, którą zapewni sprawdzony DJ!

Oto kilka przykładowych konstelacji:

 1. Wokal damski + damski + DJ
 2. Wokal damski + męski + DJ
 3. Wokal damski + męski + DJ + sax
 4. Wokal damski + damski + DJ + sax
 5. DJ + sax

…lub dowolnie przez Państwa wybrany skład!

Wesele z MEDIA VOCALS to profesjonalni wokaliści, którzy uświetnią Państwa uroczystość wykonując największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej do oryginalnych półplaybacków.

Zapewniamy obsługę wesel międzynarodowych w językach: angielskim, rosyjskim, niemieckim, francuskim i czeskim! W repertuarze oczywiście posiadamy utwory w wymienionych językach, oraz współpracujemy z artystami z Niemiec.

Na specjalne życzenie możemy zorganizować dodatkowe atrakcje: występy gości specjalnych, pokazy pirotechniczne, pokazy taneczne i akrobatyczne.

Zapewniamy:

 • najwyższą jakość od strony muzycznej – posiadający wykształcenie muzyczne i uśmiechnięci :-) artyści z wieloletnim doświadczeniem scenicznym;
 • profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy (obsługa wesel do 300 osób);
 • profesjonalne oświetlenie;
 • obsługa wesel międzynarodowych (oraz prowadzenie w różnych językach) – specjalizujemy się w weselach mieszanych, szczególnie polsko-brytyjskich/irlandzkich/szkockich, polsko-niemieckich, polsko-włoskich i polsko-rosyjskich;
 • staranny dobór repertuaru zatwierdzony przez Młodą Parę;
 • kilka „pakietów muzycznych” zapewnianych przez DJ (Disco’80, najnowsza muzyka światowa, polskie hity, muzyka klubowa, muzyka lat 60., 70., 80., muzyka filmowa, jazz, disco polo, itd.)

Wszyscy artyści zaangażowani do obsługi wesel MEDIA VOCALS posiadają kilkuletnie doświadczenie w pracy estradowej, ale także branży weselnej i eventowej.

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY OMAWIAMY INDYWIDUALNIE Z MŁODĄ PARĄ – dzięki temu będziemy mogli spełnić Wasze marzenia o idealnym weselu!

To Wy wybierzecie wokalistów na swoje wesele! Umówmy się na spotkanie, w celu uzgodnienia szczegółów. Działamy na terenie województwa dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, śląskiego i małopolskiego!

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt pod adresem wesele@mediavocals.pl, lub telefonicznie: 662 441 001. Zapraszamy!

Wasze wesele: LOGOWANIE

Posted on 2010, in PROJEKTY SPECJALNE. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Wesele została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: