Opolski wokalista Michał Bober podbił Bydgoszcz i serca jury

W skład jury, które oceniało Michała Bobera, wchodził Maciej Miecznikowski i Maria Szabłowska.
Wokalista ma 27 lat. Pochodzi z Opola i tu przez kilka lat w znanej kuźni talentów – Opolskim Studiu Piosenki – zdobywał wokalne szlify.

Kilka dni temu, 24 października 2010, jego talent i umiejętności doceniono podczas festiwalu „Pejzaż bez ciebie”, który odbył się w Bydgoszczy.

– W duecie z Moniką Wiśniowską z Wrocławia zdobyliśmy tam nagrodę publiczności – mówi opolanin. – Doceniło nas też jury.

Maciej Miecznikowski, lider zespołu Leszcze, i Maria Szabłowska, znana m.in. z programu „Wideoteka dorosłego człowieka”, powiedzieli, że młodzi powinni się trzymać razem.
– Tak też zamierzamy zrobić – zapewnia opolanin.

Smaczku tej historii dodaje fakt, że Michał i Monika pierwszy raz śpiewane w Bydgoszczy utwory („Kwiat jednej nocy” z repertuaru Alibabek i „Do łezki łezka” Maryli Rodowicz) zaśpiewali… na próbie tuż przed festiwalem.

– Kompletnie nie mieliśmy jak się spotkać i poćwiczyć, choć oboje pracujemy we Wrocławiu – mówi wokalista. – Ale za to teraz nadrabiamy. Już kilka razy wystąpiliśmy gościnnie na koncertach znajomego zespołu, a do lata chcielibyśmy stworzyć koncert na duet i zagrać go tam, gdzie znajdą się słuchacze. Mam nadzieję, że w Opolu również będzie nam to dane.

Źródło: Teraz Opole

Posted on 2010, in Michał Bober, Monika Wiśniowska-Basel. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Opolski wokalista Michał Bober podbił Bydgoszcz i serca jury została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: