DUET MONIKA WIŚNIOWSKA I MICHAŁ BOBER

Language: RU

Wrocławska wokalistka Monika Wiśniowska i opolski wokalista Michał Bober spotkali się w 2010 roku dosłownie na scenie. Poznali się na koncercie, który niespodziewanie dla nich obojga, zaśpiewali od początku do końca w duecie. Właśnie wtedy stwierdzili, że śpiewając razem, tworzą zupełnie nową jakość.

Oboje byliśmy niesamowicie zaskoczeni, jak dobrze rozumiemy się na scenie. Czasami sami nie możemy uwierzyć, że intuicyjnie czujemy, kto co kiedy i jak zaśpiewa! – mówi Monika.

Od kiedy poznałem Monikę, nawet większą radość sprawia mi śpiewanie właśnie z nią w duecie, niż solo. To wymaga od nas obojga większego skupienia, umiejętności słuchania i dostosowywania się do siebie nawzajem. W duecie głosy muszą zabrzmieć jak jeden, a nie wiem skąd my właśnie mamy takie wzajemne wyczucie – dodaje Michał.

Oboje postanowili, że chcą spróbować swoich sił na jednym z ogólnopolskich festiwali. Zgłosili się do konkursu „Pejzaż bez Ciebie” w Bydgoszczy. Z powodzeniem przeszli eliminacje a w efekcie otrzymali Nagrodę Publiczności przyznaną przez widzów TVP Bydgoszcz. Oprócz tego zostali zapewnieni przez członków jury, że to, co razem tworzą jest „wartością dodaną” dla ich oddzielnych dotychczas dróg artystycznych.


Następnym krokiem było wysłanie zgłoszenia na festiwal „New Wave” (Новая Волна), który co roku odbywa się w nadmorskiej miejscowości Jurmala na Łotwie. Duet zakwalifikował się od razu do samego finału, który miał miejsce w dniach 16-31 lipca 2011 r., i zaowocował nowymi koncertami i propozycjami!

POSŁUCHAJ:

„Do łezki łezka”

„Man In The Mirror”

„Pół na pół”

ZOBACZ:

„Forever” – New Wave 2011 (muz. i sł. Tomasz Basel)

„Póki na to czas” – New Wave 2011


POLECAMY TAKŻE:

MONIKA WIŚNIOWSKA – profil na MEDIA VOCALS

MICHAŁ BOBER – profil na MEDIA VOCALS

KONCERTY:

Posted on 2011, in Michał Bober, Monika Wiśniowska-Basel. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania DUET MONIKA WIŚNIOWSKA I MICHAŁ BOBER została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: