Sylwester i koncerty noworoczne

Szanowni Państwo,

W związku z nadchodzącym przełomem roku 2012 i 2013, prezentujemy Państwu kilka projektów artystycznych, przygotowanych z myślą uświetnienia firmowych spotkań noworocznych, koncertów na świeżym powietrzu, oraz będących idealnym rozpoczęciem karnawału.

Oto propozycje MEDIA VOCALS na okres grudzień 2013 – styczeń 2014:


Soul City

Soul City to zespół, który mocno zapadł w pamięci większości Polaków dzięki finałowi programu X Factor, w którym stanowili najliczniejszy zespół. Ich mocną stroną jest przede wszystkim wyjątkowa umiejętność aranżowania utworów na dziewięć głosów tak, że wydobywają z każdego członka zespołu to, co w nim najlepsze. Dzięki temu wypracowują swoje charakterystyczne i ciekawe brzmienie. Gospelowe aranżacje najbardziej popularnych popowych utworów, oraz elementy choreografii sprawiają, że ich występy są energetyzującymi spektaklami z ogromną dawką humoru i pozytywnej energii!

-> Soul City

FreeWolni (cover band)

FreeWolni to grupa muzyczna znakomicie nadająca się przede wszystkim na imprezy plenerowe, ale także do oprawy muzycznej okoliczności firmowych, imprez tanecznych, spotkań, gali i konferencji. Muzyka, którą grają FreeWolni to szeroko rozumiana taneczna muzyka rozrywkowa jak również klimaty pogodnego jazzu, funk’u, gorących rytmów latynoamerykańskich. Przez cały okres swojej działalności zespół zebrał ogromne doświadczenie oraz stałych klientów, którzy już dziś nie wyobrażają sobie imprezy firmowej bez FreeWolnych. FreeWolni występowali na imprezach dla największych polskich firm i koncernów międzynarodowych. WIĘCEJ…

-> Duet Monika i Michał

FlashBACK – przeboje ABBA, Latino, Światowe, Polskie Hity, D.I.S.C.O.

Pięcioosobowy zespół FlashBACK to członkowie Opole Gospel Choir. Ich współbrzmiące głosy pozwoliły stworzyć kilka projektów muzycznych, których wybór pozostawiamy właśnie Państwu. Oryginalne aranżacje muzyczne i wokalne wokalne wprawiają w trans. Największe przeboje zespołu ABBA, niezapomniane hity lat 80., najnowsze polskie i światowe przeboje oraz klasyka muzyki latynoamerykańskiej – to gwarancja szampańskiej zabawy!

-> FlashBACK

CoveROWER (cover band)

Coverower – czwórka młodych, spontanicznych i uśmiechniętych ludzi. Są pełni pasji i energii, którą od lat pożytkują na scenie inwestując ją w dźwięki! Koncert CoveROWER to największe przeboje muzyki rock i pop ostatnich dziesięcioleci. Repertuar zespołu to muzyka głównie w języku polskim i angielskim, ale również hiszpańskim, francuskim, włoskim a nawet czeskim!
Plejada największych hitów, które znakomicie rozbawią każdą publiczność, bez względu na wiek czy płeć. WIĘCEJ…

-> Alicja Kalinowska

Groove Coverband

Skład sześcioosobowy specjalizujący się we współczesnych amerykańskich hitach takich gwiazd jak Rihanna, Beyonce, Alicia Keys itd. Dwoje wokalistów specjalizujących się w łączeniu rapu z damskim wokalem. Bardzo świeże brzmienie, niespotykane u innych cover-bandów. Wolny Coverband to wybuchowa mieszanka świeżej muzycznej energii i pasji w tworzeniu muzyki! Podczas koncertu usłyszeć można takie przeboje jak „Umbrella”, „Everybody Dance Now”, „Testosteron”, „Cosmic Girl”, „Get Down On It”, „September”, „Satisfaction” i wiele innych.

-> Kasia K8 Rościńska

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt pod adresem impresariat@mediavocals.pl, lub telefonicznie: 662 441 001. Zapraszamy!

Posted on 2011, in PROJEKTY SPECJALNE. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Sylwester i koncerty noworoczne została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: