Samokhin Band podbił Brukselę!

Łódzki Samokhin Band jako jedyny zespół z Polski został zaproszony do Brukseli przez Komitet Regionów – instytucję doradczą Europarlamentu – na koncert z okazji Polskiej Prezydencji na oficjalnym bankiecie otwierającym Open Days 2011

Samokhin Band przypadł do gustu przedstawicielom Komitetu Regionów już w grudniu zeszłego roku, podczas poprzedniego brukselskiego koncertu zespołu w klubie the Music Village, gdzie grał na zaproszenie miasta Łodzi.

– To dla nas niezwykłe wyróżnienie – mówi Paweł Samokhin, lider zespołu. – To bardzo prestiżowe wydarzenie. Na początku graliśmy trochę zachowawczo, jazzy, bo w tym miejscu wcześniej odbywały się koncerty z muzyką klasyczną, spokojną, raczej w tle rozmów ważnych ludzi. A tu nagle Samokhin Band ze swoją energią. W drugim secie zagraliśmy swój repertuar i impreza się rozkręciła, a panowie w białych koszulach poluzowali krawaty – dodaje z uśmiechem Paweł Samokhin.

Open Days to europejskie wydarzenie o charakterze merytorycznym poświęcone tematyce rozwoju w miastach i regionach, organizowane przez Komitet Regionów oraz Dyrekcję Generalną Komisji Europejskiej ds. Polityki Regionalnej.

Samokhin Band nieustannie koncertuje – w najbliższym czasie zespół będzie można zobaczyć na 5 edycji Festiwalu Filmów Rosyjskich Sputnik Nad Polską w warszawskim klubie 1500m2 Do Wynajęcia. To wydarzenie już 17 listopada!

Posted on 2011, in MEDIA VOCALS. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Samokhin Band podbił Brukselę! została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: