Koncert wspomnień: Czerwone Gitary w piosenkach Krzysztofa Klenczona

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy polecić Państwu wyjątkowy koncert, który już dzisiaj odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Czerwone Gitary oraz zaproszeni goście wystąpią tam z koncertem największych przebojów Krzysztofa Klenczona. Koncert jest upamiętnieniem 30 rocznicy śmierci artysty oraz 70 rocznicy urodzin muzyka. 

„Zbuntowany anioł” – takie określenia jednego z dziennikarzy, chyba najtrafniej charakteryzuje Jego życie i twórczość, na którą składają się zarówno bardzo ekspresyjne piosenki jak i liryczne, nastrojowe ballady. 

Korzystając z okazji, przypominamy, iż w 2011 roku I wyróżnienie Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki otrzymał Michał Bober, który wraz z grupą przyjaciół – profesjonalnych muzyków, postanowił upamiętnić twórczość Krzysztofa Klenczona w koncercie pt. „Historia jednej znajomości”. Inspiracją do powstania koncertu były utwory tegorocznego koncertu „Super Debiuty”, utwory właśnie Krzysztofa Klenczona.

Więcej szczegółów na temat koncertu:

Posted on 2011, in Michał Bober. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Koncert wspomnień: Czerwone Gitary w piosenkach Krzysztofa Klenczona została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: