Obejrzyj koncert Coffee Break przez Internet – NA ŻYWO! 27.11.2011, godz. 18:00 [aktualizacja]

Wszyscy fani zespołu Coffee Break, którzy nie będą mogli być „fizycznie” na niedzielnym koncercie, mają szansę zobaczyć go NA ŻYWO na Google+! Będzie to PIERWSZY W POLSCE KONCERT TRANSMITOWANY POPRZEZ GOOGLE+ HANGOUTS! Nie możecie tego przegapić!

Dowiedz się, jak wziąć udział w tym nowatorskim eksperymencie jako pierwszy w naszym kraju! Jednorazowo koncert może oglądać tylko 9 osób! Jak wziąć w nim udział?

1. Wejdź na stronę plus.google.com

2. Załóż konto na Google+

3. Po zakończeniu procesu rejestracji znajdź profil MEDIA VOCALS na Google+ i dodaj nas do swojego kręgu!

4. Usiądź wygodnie przed komputerem w niedzielę 27.11.2011 roku o godzinie 18:00 i poczekaj, aż rozpoczniemy transmisję. Zobaczysz to na ścianie głównej, kiedy rozpoczniemy „spotkanie” (hangout) i po prostu do niego dołącz! Koncert może oglądać jednocześnie 9 osób!

OSTRZEGAMY! – jest to pierwsze takie przedsięwzięcie w Polsce, więc musicie wybaczyć nam wszystkie wpadki! Jeżeli eksperyment się powiedzie, już wkrótce MEDIA VOCALS będzie miało zaszczyt zaprosić Was na kolejne koncerty transmitowane z Wrocławia!

Posted on 2011, in MEDIA VOCALS. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Obejrzyj koncert Coffee Break przez Internet – NA ŻYWO! 27.11.2011, godz. 18:00 [aktualizacja] została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: