Koncert walentynkowy

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się okresem, w którym swoje święto obchodzą przede wszystkim zakochani, proponujemy Państwu zestawienie poniższych projektów muzycznych, które idealnie wpisują się w konwencję obchodów dnia św. Walentego. Starannie wybrane przez nas poniższe propozycje, przygotowane są ze szczególną dbałością o odpowiedni repertuar, dzięki czemu organizowane przez Państwa koncerty w lutym, nabiorą tego wyjątkowego, magicznego charakteru.

Oto propozycje MEDIA VOCALS na luty 2016: 

Coffee Break

Koncert zespołu Coffee Break przepełniony jest pozytywną energią podszytą prawdziwym uczuciem. Autorskie kompozycje skomponowane w większości przez Monikę Wiśniowską i Tomasza Basela, to płynące prosto z ich serc dźwięki, które zainspirowane zostały… codziennością. Bo to właśnie w codzienności zakochanych tkwi autentyczność i prawda, którą zespół podaje nam w przyjemny, wywołujący pozytywny uśmiech sposób.

-> Monika Wiśniowska

Guarano

Przeboje muzyki rock, pop i blues w nowej, zaskakującej odsłonie – to domena zespołu Guarano, na którego czele stoi Alicja Kalinowska. W walentynkowym koncercie znalazły się znane i popularne przeboje, wykonane z wyjątkowym kobiecym wdziękiem Alicji Kalinowskiej. Jak sam zespół trafnie określił swoją muzykę – są to „pluszowe dźwięki”.

-> Alicja Kalinowska

FreeWolni

Walentynkowy koncert zespołu FreeWolni to kompilacja energetycznych i dynamicznych przebojów polskiej i zagranicznej muzyki pop. Starannie dobrany repertuar to ponad dwie godziny muzyki opowiadającej o miłości, w wykonaniu profesjonalnych muzyków oraz damsko-męskiego duetu: Moniki i Michała. Jeżeli szukają Państwo zespołu, który jest w stanie porwać publiczność  do tańca, to jest to zapewne najlepsza propozycja!

-> Monika Wiśniowska
-> Michał Bober

Swing Control

Jazzowe trio – piano, bas i wyjątkowy głos… Trzyosobowy skład i jazzowe interpretacje polskich i światowych utworów opowiadających o miłości, które rozgrzeją i uspokoją każdą duszę. Gwarancją powodzenia koncertu w kameralnych okolicznościach, jest wysoki profesjonalizm wszystkich członków zespołu, oraz głos jednej z najlepszych polskich wokalistek – Katarzyny Rościńskiej.

-> Katarzyna K8 Rościńska

Duet Monika Wiśniowska i Michał Bober

Wyjątkowy duet muzyczny: Monika i Michał w stylowym i kameralnym koncercie, w którym większość utworów kojarzy się większości z najpiękniejszymi chwilami spędzonymi z tą drugą osobą. Idealne współbrzmienie dwóch głosów oraz niestandardowe, jazzowe aranżacje przygotowane przez Tomasza Basela, na długo pozostaną w Waszej pamięci.

-> Duet Monika i Michał

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt pod adresem impresariat@mediavocals.pl, lub telefonicznie: 662 441 001. Zapraszamy!

Posted on 2012, in PROJEKTY SPECJALNE. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Koncert walentynkowy została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: