Koncert z okazji Dnia Kobiet

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się okresem, w którym swoje święto obchodzą Kobiety, proponujemy Państwu zestawienie poniższych projektów muzycznych, które mają ścisły związek z kobiecą energią. Starannie wybrane przez nas poniższe propozycje, to projekty stworzone lub współtworzone przez kobiety MEDIA VOCALS. Każda z nich jest jednak inna. I to właśnie ta różnorodność ich charakterów stanowi o różnorodności naszej oferty.

Oto propozycje MEDIA VOCALS na marzec 2016: 

Swing Control

Jazzowe trio – piano, bas i wyjątkowy głos Kasi Rościńskiej. Ten trzyosobowy skład w jazzowych interpretacjach polskich i światowych utworów. Gwarancją powodzenia koncertu w kameralnych okolicznościach, jest wysoki profesjonalizm wszystkich członków zespołu, oraz głos jednej z najlepszych polskich wokalistek – Katarzyny Rościńskiej. Silna kobieca osobowość Kasi nikogo nie pozostawi obojętnym.

-> Kasia K8 Rościńska

Władysława Wdowiczenko w przebojach Anny German

Koncert ukraińskiej solistki odeskiej Filharmonii, która na przełomie marca i kwietnia 2012 przyjeżdża do Polski na serię koncertów, to ciekawa propozycja na uświetnienie Dnia Kobiet. W Annie German wiele osób dostrzegało Anioła. A była przede wszystkim bardzo silną i wyjątkowo utalentowaną kobietą. Doceniona szczególnie w byłych republikach Związku Radzieckiego, szanowana i uwielbiana do dziś. Jej niezapomniane utwory powracają w XXI w. w wyjątkowej oprawie i w anielskim głosie Władysławy Wdowiczenko.

-> Władysława Wdowiczenko

Guarano

Przeboje muzyki rock, pop i blues w nowej, zaskakującej odsłonie – to domena zespołu Guarano, na którego czele stoi Alicja Kalinowska. Silna osobowość utalentowanej Alicji jest gwarancją wyjątkowego koncertu, w którym dostrzeżecie zarówno „ogień” jak i „wodę”… W koncercie przygotowanym z okazji Dnia Kobiet znalazły się znane i popularne przeboje, wykonane z wyjątkowym kobiecym wdziękiem Alicji Kalinowskiej.

-> Alicja Kalinowska

Coffee Break

Koncert zespołu Coffee Break przepełniony jest pozytywną energią, za którą w dużej mierze odpowiada Monika Wiśniowska. Wokalistka z Wrocławia, która już od najmłodszych lat zaskakiwała swoją niebanalną barwą głosu. Monika dysponuje ciepłym a jednocześnie mocnym i zadziornym głosem, popartym paletą emocjonalnych odcieni. Jej naturalność podczas występów scenicznych przyciąga słuchaczy, niezależnie od wieku czy preferencji muzycznych.

-> Monika Wiśniowska

„Respect!” – Jenna Akua Hoff

Artystka mieszkająca na co dzień w Niemczech, pochodzi tak na prawdę z Togo. Jej talent muzyczny objawił się już w wieku kilku lat, a niebanalna osobowość doprowadziła ją do Davida Lee Brewera – byłego instruktora Beyonce Knowles, pod którego okiem przez dwa lata rozwijała swój talent. Dziś – Jenna jest silną kobietą, doskonale wie czego chce, w którym kierunku podążać, aby odnieść sukces. Jenna w koncercie pt. „Respect” prezentuje kobietę silną i zdecydowaną.

-> Jenna Akua

Randez-vous z Violettą Villas

Program artystyczny pt. „Rendez-vous z Violettą Villas”, to koncert największych przebojów tej wybitnej artystki, określanej swego czasu mianem „głosu ery atomowej”. Koncert został przygotowany przez Annę Żebrowską związaną ze śpiewem od ponad dwudziestu lat, a od ponad dekady wielbicielkę talentu i kunsztu wokalnego Violetty Villas.

-> Anna Żebrowska

Sabina Golanowska

Jako jedna z niewielu wokalistek polskiej sceny muzycznej łączy różne style śpiewania od gospel przez musical, soul, r&b, pop, rock – aż po operę – tworząc tym samym gatunki jakimi są soul-opera czy acoustic soul z elementami rock’a. Nie przypadkowo nazywana jest „KAMELEONEM MUZYCZNYM”, i to nie tylko ze względu na różnorodność gatunków muzycznych. Sabina posiada ogromny dorobek sceniczny i jeszcze większą paletę emocji, którymi zaraża wszystkich widzów.

-> Sabina Golanowska

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt pod adresem impresariat@mediavocals.pl, lub telefonicznie: 662 441 001. Zapraszamy!

Posted on 2012, in PROJEKTY SPECJALNE. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Koncert z okazji Dnia Kobiet została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: