Koncerty plenerowe

Szanowni Państwo,

W związku z popularną formą organizacji koncertów w okresie od wiosny do jesieni w plenerze, na świeżym powietrzu, proponujemy Państwu kilka poniższych programów koncertowych, które idealnie sprawdzają się na dużych i małych koncertach plenerowych. Oprócz oferty artystycznej, jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią obsługę techniczną każdego wydarzenia organizowanego w plenerze.

Oto propozycje MEDIA VOCALS na rok 2012: 

FreeWolni

Zespół powstał ponad 8 lat temu z inicjatywy basisty i DJ’a Leszka Gorskiego. FreeWolni to grupa muzyczna znakomicie nadająca się przede wszystkim na imprezy plenerowe, ale także do oprawy muzycznej okoliczności firmowych, imprez tanecznych, spotkań, gali i konferencji. Muzyka, którą grają FreeWolni to szeroko rozumiana taneczna muzyka rozrywkowa jak również klimaty pogodnego jazzu, funk’u, gorących rytmów latynoamerykańskich. FreeWolni występowali na imprezach dla największych polskich firm i koncernów międzynarodowych.

-> Duet Monika i Michał

FlashBACK

FlashBACK to zespół składający się z czwórki solistów Opole Gospel Choir – utytułowanego w Polsce i w Europie chóru gospel. Wszyscy wokaliści mają za sobą duże sukcesy solowe, takie jak: I miejsce na Festiwalu Piosenki Greckiej w Zgorzelcu (Magdalena Wójcik), Grand Prix na festiwalu „Gama” (Beata Guzikiewicz), Finał „Drogi do gwiazd” (Joanna Przybyła), główna rola w spektaklu „Hair” w Teatrze Muzycznym w Gliwicach (Łukasz Szczepanik), oraz I miejsce w konkursie „Agnieszka Osiecka in English” (Michał Bober). FlashBACK występuje w kilku coverowych programach artystycznych, natomiast pracują także nad swoim autorskim materiałem, wspólnie komponując utwory. Na swoim koncie mają także współpracę z czołowymi artystami polskiej sceny muzycznej przy najważniejszych festiwalach w Polsce, m.in. z Natalią Kukulską, Marylą Rodowicz, Kayah, Ryszardem Rynkowskim, zespołem Feel, Marysią Sadowską, Haliną Kunicką, itd.

-> FlashBACK

„Historia jednej znajomości…”

Niezapomniana twórczość Krzysztofa Klenczona powraca w wyjątkowym programie artystycznym przygotowanym przez Michała Bobera, oraz trzech muzyków z Opola i Wrocławia. Michał Bober wystąpił w koncercie SuperDebiuty podczas 48. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki z utworem „Historia jednej znajomości”, za które otrzymał 1 wyróżnienie. Koncert pod tym samym tytułem, to przekrój największych utworów Klenczona w odświeżonych aranżacjach. Ten wyjątkowy koncert, do którego zarówno muzycy jak i goście podchodzą ze szczególnymi emocjami, piosenki Krzysztofa odżyją z nową siłą, dostarczą nam niezapomnianych wzruszeń i na długo pozostaną w naszej pamięci.

-> Michał Bober

coveROWER

coveROWER – czwórka młodych, spontanicznych i uśmiechniętych ludzi. Mimo swojego młodego wieku, mają ogromne doświadczenie sceniczne. Są pełni pasji i energii, którą od lat pożytkują na scenie inwestując ją w dźwięki! Każdy z nich ma na swoim koncie liczne sukcesy zawodowe, a swoje muzyczne talenty połączyli w zespole coveROWER. Koncert zespołu to największe przeboje muzyki rock i pop ostatnich dziesięcioleci. Na repertuar składa się głównie w języku polskim i angielskim, ale również hiszpańskim, francuskim, włoskim a nawet czeskim!

-> Alicja Kalinowska

INTER-JAM

Inter-Jam to jeden z najlepszych europejskich zespołów coverowych. Repertuar Inter-Jam to niezapomniane międzynarodowe hity począwszy od lat 60. do dnia dzisiejszego. Profesjonalni muzycy oraz elastyczny skład multiinstrumentalistów gwarantuje najwyższy poziom wszystkich stylów muzycznych. Prowadzenie imprez w języku niemieckim, angielskim, rosyjskim i polskim. W ofercie Inter-Jam znajduje się kilka programów artystycznych: „Lata 80.”, „Lata 90.”, „Disco”, „Dance”, „Funk”, „Latin”, „Oldies”, „No. 1 Hits”, „Rock”, „Party”, a także „Współczesna muzyka klezmerska”. W repertuarze znajdują się także utwory typu: walc, tango, cha-cha, fokstrot i swing.

-> Jenna Akua Hoff

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt pod adresem impresariat@mediavocals.pl, lub telefonicznie: 662 441 001. Zapraszamy!

Posted on 2012, in PROJEKTY SPECJALNE and tagged . Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Koncerty plenerowe została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: