Soul City – Domy Jurorskie

14 kwietnia 2012 na antenie TVN miała miejsce emisja kolejnego odcinka X Factor. Tym razem uczestnicy znaleźli się w Domach Jurorskich – jest to ostatni etap przed finałowymi odcinkami na żywo!

Tym razem Soul City wybrało utwór Gotye „Somebody That I Used To Know”. Jak stwierdzili sami członkowie zespołu: „utwór okazał się trudniejszy niż przypuszczaliśmy. Musieliśmy poświęcić na niego o wiele więcej czasu niż zakładaliśmy, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego!” – mówi Beata Kurda. Gościem specjalnym Czesława Mozila, który otrzymał pod opiekę wszystkie zespoły, była Ewa Farna. Do tego etapu zakwalifikowanych zostało jedynie 5 zespołów. Czesław oraz Ewa nie mieli łatwego zadania, gdyż poziom, jaki reprezentowały sobą zespoły był bardzo wysoki.

Po długich naradach, Czesław ogłosił werdykt! Wśród zakwalifikowanych do finałowych odcinków zespołów znalazło się Soul City! Oprócz dziewiątki, która tworzy ten zespół, do finału zakwalifikowały się także zespoły: De Facto, oraz The Chance. Oba zespoły zostały stworzone w programie, Soul City jest więc jedynym zespołem, który nie został stworzony w programie i który rywalizować będzie o uwagę i sympatię telewidzów w kolejnych odcinkach programu! Tym razem emitowanych na żywo ze studia w Warszawie!

Soul City zamieściło także specjalne zaproszenie do oglądania Domów Jurorskich na swoim kanale YouTube: www.youtube.com/SoulCityMusicTV:

Posted on 2012, in Soul City. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Soul City – Domy Jurorskie została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.