Gwiazdy 2. edycji X Factor

 

Marcin Spenner 2 miejsce 2. edycji X Factor

Ma 26 lat i pochodzi z Gdyni. Studiouje stosunki międzynarodowe w Szkole Wyższej w Gdańsku. Do 17 roku życia jego pasją była wyłącznie koszykówka. W końcu nauczycielka muzyki namówiłą go, by zapiusał się do chóru. Śpiewa od 3 lat, uczęszczał na lekcje wokalu do Gdyńskiej Szkoły Artystycznej. Granie w kosza zamienił na śpiewanie w zespole „Inside Out”. Gatunek, który uprawiają to pop rock. Ulubionym wokalistą Marcina jest Chris Cornell, słucha głównie muzyki soul i pop rock.

The Chance 3 miejsce 2. edycji X Factor

Kolejne, tym razem damskie trio, które zostało stworzone przez Jurorów programu na etapie „Eliminacje”. Zespół utworzyły Monika, Magda i Agnieszka. Monika Marcol ma 17 lat i mieszka w Rybniku. Była uczennicą szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Uczy się śpiewu u różnych nauczycieli w Rybniku i Krakowie. Od 4 lat należy do zespołu wokalnego „Panie i Panowie”. Magdalena Adamiak ma 23 lata i pochodzi z podkarpackiej wioski Bykowce. Studiuje edukację muzyczną na PWSZ w Sanoku. Ukończyła szkołę muzyczną w klasie akordeonu. Agnieszka Latusek ma 25 lat i mieszka w Tychach. Studiuje na wydziale pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Wychowuje dwuletnią córeczkę – Hanię. Śpiewa od czasów szkoły średniej. Oprócz śpiewania drugą pasją Agnieszki jest teatr, dlatego od ponad roku występuje z teatralną Grupą Wielozadaniową z Jaworzna.

Soul City

Członkowie zespołu poznawali się na przestrzeni ostatniej dekady. W tym składzie śpiewają od 5 miesięcy. Inicjatorem projektu „Soul City” jest Michał Bober, którego zainspirował serial „Glee”. Stąd pomysł na aranżowanie muzyki popularnej na mały chór. Są grupą indywidualistów o różnych gustach muzycznych, ale wszystkich łączy miłość do muzyki gospel – śpiewają w Opole Gospel Choir. W skład dziewięcioosobowego zespołu wchodzą: Monika Wiśniowska, Magdalena Bober, Michał Bober, Beata Kurda, Łukasz Szuba, Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Alicja Kalinowska, Ania Malek. Pochodzą z trzech miast: Warszawy, Wrocławia i Opola. Średnia wieku to 25 lat. O ZESPOLE NAJNOWSZE INFORMACJE 

Joanna Kwaśnik

Ma 29 lat i pochodzi z Rawicza, ale od dziewięciu lat mieszka we Wrocłąwiu. Wokalistka zespołu „The Crackers Band”. Zespół gra muzykę elektro i funky. Asia udziela się także wokalnie w projektach „Elektronz”. Talent wokalny odkryła u niej nauczycielka muzyki w szkole podstawowej. Od 10 roku życia Joanna pobierała prywatne lekcje śpiewu. Ma licencjat z wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. Od 3 lat śpiewa w chórkach u rapera Mezo. WIĘCEJ INFORMACJI

Paweł „BIBa” Binkiewicz

Dwudziestodziewięcioletni energetyczny politolog z Grójca. Pochodzi z rodziny z tradycjami muzycznymi – wujkowie oraz pradziadek byli organistami kościelnymi. Od 2008 roku jest wokalistą i gitarzystą w zespole „Salt Hill”. Grają rocka, funk i jazz. Od 4 miesięcy śpiewa w zespole „Flying Umbrellas”. BIBa kocha konie, wyścigi konne oraz fotografię. Pasjonuje się także historią Polski XX wieku – zwłaszcza okresem PRL-u. Jest fanem zespołu Queen, Hendrixa oraz Erica Claptona.

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz rezerwacji terminów koncertowych, prosimy o kontakt impresariat@mediavocals.pl, lub +48 662 441 001. Zapraszamy!

Posted on 2012, in PROJEKTY SPECJALNE. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Gwiazdy 2. edycji X Factor została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.