4 edycja kolonii artystycznej już 8 lipca 2012!

Z wielką przyjemnością polecamy Państwa uwadze wakacje artystyczne, które są jedyną tak kompleksową i obecnie najciekawszą formą spędzenia wakacji dla Waszych dzieci! Organizatorką kolonii jest Beata Kurda, doświadczony pedagog, wokalistka oraz aktorka. Warsztaty prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach: aktorstwo, śpiew, taniec, turystyka. W tym roku dzieci i młodzież wakacje spędzą w miejscowości Małe Ciche k/Zakopanego w dniach 8-20 lipca 2012 roku. Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony kolonii, gdzie znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje, mogą Państwo skontaktować się bezpośrednio z organizatorami w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz pobrania formularza zgłoszeniowego!

Zapraszamy do obejrzenia specjalnego zaproszenia od kierownika kolonii – Beaty Kurdy, która wraz z zespołem Soul City występowała w finale programu X Factor: 

Więcej informacji pod adresem:
www.wakacje-artystyczne.pl 

Posted on 2012, in DLA WOKALISTÓW. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania 4 edycja kolonii artystycznej już 8 lipca 2012! została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.