Soul City wystąpiło podczas gali „Szkoła bez przemocy” w Pałacu Prezydenckim

5 czerwca 2012 roku zespół Soul City wystąpił podczas gali zakończenia ogólnopolskiej akcji pt. „Szkoła bez przemocy” w Ogrodach Prezydenckich. Była to już IV edycja tej wyjątkowej akcji.

Galę uświetnił zespół Soul City, wykonując znane i popularne utwory – zarówno takie, które wykonywali w programie X Factor, oraz kilka przygotowanych specjalnie na tę okazję coverów. Na gali obecny był gospodarz gali – Prezydent Bronisław Komorowski, ambasadorzy akcji: Wojciech Szczęsny (bramkarz piłkarskiej reprezentacji Polski), Tomasz Majewski (mistrz olimpijski w pchnięciu kulą), Leszek Blanik (mistrz Europy i świata w gimnastyce), oraz zaproszeni goście. 

Prezydent podziękował pomysłodawcom i organizatorom Programu za to, że w okresie przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej propagują zasadę fair play. Wręczył także nagrody 16 Wychowawcom Roku 2012 laureatom konkursu „Wychowawca Roku”, organizowanego już po raz czwarty w ramach programu „Szkoła bez przemocy”. 

Źródło fotografii: www.szkolabezprzemocy.pl

Posted on 2012, in Soul City. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Soul City wystąpiło podczas gali „Szkoła bez przemocy” w Pałacu Prezydenckim została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.