Anna Gorska – wrocławska stylistka w świecie show-biznesu

Anna Gorska to utalentowana wrocławska stylistka, która do swojej pracy podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Posiada kierunkowe wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu stylizacji. Ukończyła wrocławską Akademię Wizażu i Stylizacji. Przez wiele lat pracowała jako „visual merchandisingner” w salonach Zara, Bershka, Reserved czy Top Secret.

Jest to osoba, która doskonale rozumie reguły show-biznesu, świetnie odnajduje się w pracy z artystami. Odpowiada na stylizacje, charakteryzację aktorów, wokalistów, zespołów i muzyków. 

Jak sama podkreśla: „Czerpię inspiracje ze świata, który mnie otacza, zachwycając się ciągle nowymi formami, kształtami i nieskończoną paletą barw, które odkrywam każdego dnia”.

Ponadto Anna Gorska wykonuje makijaże ślubne, wieczorowe, biznesowe, okolicznościowe. Współpracuje z wrocławskimi fotografami tworząć pełne kreacje od strony stylistycznej i wizerunkowej. „Poprzez analizę kolorystyczną i analizę sylwetki pomagam w doborze odpowiedniej garderoby oraz w określeniu indywidualnej kolorystyki”.

Anna Gorska odpowiadała za wizerunek zespołu Soul City podczas castingów do programu X Factor, oraz w późniejszych etapach: Eliminacje oraz Domy Jurorskie. Zadbała wówczas o odpowiednią stylizację wizerunkową zespołu. Jest znakomitą porofesjonalistką, która doskonale rozumie reguły sceny i telewizji. Obecnie pracuje przy sesjach zdjęciowych, na planach powstawania teledysków, itd. Wieloletnie doświadczenie w pracy nad wizerunkiem przełożyło się na spójny, świeży i wyrazisty image zespołu Soul City. Jest to osoba godna polecenia przy produkcji wszelkiego rodzaju teledysków, sesji zdjęciowych, produkcji telewizyjnych, teatralnych, itd.

W ofercie Anny Gorskiej są takie usługi jak: makijaż, przedłużanie rzęs, stylizacja ślubna, zakupy ze stylistką, Visual Merchandising.

Więcej informacji znajdą Państwo na oficjalnej stronie Anny Gorskiej: www.anna-gorska.pl

Posted on 2012, in MEDIA VOCALS. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Anna Gorska – wrocławska stylistka w świecie show-biznesu została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.