PREMIERA świątecznej EPki Soul City już 6 grudnia!

Debiut Soul CityDebiutancki album zespołu Soul City – finalistów II edycji programu X Factor – będzie miał swoją premierę już 6 grudnia na Rynku we Wrocławiu! Świąteczna EPka będzie zawierała 5 utworów – 3 w języku angielskim, 2 po polsku – w tym autorski utwór zespołu “Kolędy przyszedł czas”.

Zespół Soul City cieszył się dużą popularnością w programie X Factor i odpadł dopiero w ćwierćfinale decyzją Czesława Mozila. Soul City utrzymało się jednak na fali popularności i własnym nakładem wydaje właśnie swój debiutancki krążek z popularnymi utworami świątecznymi. 

“Na płycie znajdują się znane amerykańskie przeboje takie jak “Santa Claus Is Comin’ to Town”, “All I Want For Christmas is You”, czy “Coraz bliżej święta” – mówi Michał Bober, członek i manager Soul City. – Celowo staraliśmy się nie ingerować w formę utworów – skupiliśmy się natomiast na aranżacji wokalnej, która od początku jest naszą najmocniejszą stroną”.

Premiera płyty przypada na 6 grudnia, w dzień, kiedy na wrocławskim Rynku rozbłyśnie świąteczna choinka, tradycyjnie zapali ją Prezydent Wrocławia Rafał Dudkiewicz. Tego dnia zespół wykona także premierowo wszystkie utwory z EPki i nakręci teledysk do autorskiego utworu “Kolędy przyszedł czas” (muz. Rafał Szatan, sł. Rafał Szatan / Tomasz Basel). Projekt okładki wyszedł spod ręki artystki Ewy Woroszczuk, dzięki czemu “wierzymy, że nasza płyta stanie się obiektem zainteresowania nie tylko pod względem muzycznym, ale i wizualnym” – piszą na swojej stronie członkowie zespołu.

– Pomimo braku wytwórni zależało nam na wydaniu płyty właśnie w okresie świątecznym – mówi Michał Bober. – Chcemy trafić do domów Polaków w tym wyjątkowym okresie.

Płytę można zamówić wyłącznie poprzez oficjalną stronę zespołu www.soulcitymusic.pl

PRODUKCJA: MEDIA VOCALS

Posted on 2012, in Soul City. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania PREMIERA świątecznej EPki Soul City już 6 grudnia! została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.