Wystartowała 3. edycja X Factor!

634706228329796245W sobotę 23 lutego na antenie TVN wystartowała 3. edycja popularnego talent-show X Factor! W pierwszym odcinku pojawiły się pierwsze osobowości, które zapewne jeszcze nie jeden raz zagoszczą w tej edycji programu. Poprzednia edycja pozwoliła zaistnieć m.in. Ewelinie Lisowskiej, Dawidowi Podsiadło, Marcinowi Spennerowi, Joannie Kwaśnik, zespołom The Chance i Soul City.

Sprawdź co słychać u finalistów II edycji: Joanny Kwaśnik, Soul City, Anny „Bajki” Antonik, Dawida Podsiadło i innych? 

Anna „Bajka” Antonik pracuje nad swoim autorskim materiałem. Skupiła się na pracy szczególnie w dwóch projektach: Electric JazzGOT oraz Neko Nebula. Od wielu lat bliskie są jej brzmienia elektroniczne i właśnie w tym kierunku zamierza rozwijać swoją drogę artystyczną.

Joanna Kwaśnik wydała właśnie swój drugi singiel promujący jej debiutancki album. Utwór nosi tytuł „Do mnie mów” i za kilka dni odbędzie się premiera teledysku do tej kompozycji. Premiera jej debiutanckiego albumu została nieco odłożona w czasie, a to ze względu na propozycję z Zachodu – szczegóły niebawem na oficjalnej stronie artystki.

Ewelina Lisowska odniosła największy dotychczas sukces spośród wszystkich uczestników II edycji programu X Factor. Stała się popularna dzięki utworom „W stronę słońca” i „Nieodporny rozum”. Wydała EPkę, w tym roku na rynek trafi jej debiutancki album.

Marcin Spenner także pracuje nad swoim autorskim repertuarem. Wraz z Bibą wspólnie koncertują na terenie całego kraju. Biba niedawno wypuścił swój pierwszy singiel pt. „Why Does Time”.

Zespół Soul City wydał w grudniu swoją debiutancką EPkę ze świątecznymi utworami. Wystąpił z wieloma koncertami na terenie całego kraju współpracując m.in. z dwiema orkiestrami symfonicznymi. W tym roku na rynek trafi kolejna EPka zespołu.

Dawid Podsiadło koncertuje śpiewając w dwóch zespołach: Curly Heads i Reaching For The Sun. Pracuje także nad swoim solowym albumem, którego premiera przewidziana jest na czerwiec. W międzyczasie nagrał singiel z Tatianą Okupnik.

Dziewczyny z The Chance kilka dni temu zadebiutowały wydając singiel pt. „Myśl-i pieść”, który cieszy się dużą popularnością na YouTube, premiera odbyła się w Polskim Radiu. Zespół wciąż pracuje nad swoim materiałem.

Posted on 2013, in MEDIA VOCALS. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Wystartowała 3. edycja X Factor! została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.