Soul City na „EXPO Opole – biznes bez granic!”

max_photo_baner800x600W sobotę 11 stycznia 2014 zespół Soul City wystąpi na uroczystej inauguracji działalności Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu, która ma zaprezentować największe walory Opolszczyzny. Soul City z pewnością się do tych walorów zalicza! Organizatorzy chcą pokazać najciekawsze i najmocniejsze zalety regionu.

Zespół specjalnie na tę okazję przygotował kilka nowości – po raz pierwszy zabrzmią takie utwory jak „Only Girl In The World”, „This Is The Men’s World”, czy „Get Lucky”. Koncert będzie podzielony na trzy części, a każda z nich przedstawi zespół w innej odsłonie. Tego wieczoru wystąpi także Michał Sobierajski – Finalista II edycji The Voice of Poland. Soul City i Michał zapowiadają także wspólną niespodziankę muzyczną! 
EXPO Opole to dwa wymiary jednego z ważniejszych wydarzeń w regionie: inauguracja działalności Centrum Wystawienniczo-Kongresowego z udziałem znakomitych gości ze świata biznesu i nauki oraz ekspozycja targowa największych walorów Opolszczyzny.

Podczas trzech dni pokażemy Opolszczyznę z jej nieznanej dotąd strony akcentując potencjał regionu i promując jego najsilniejsze marki. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkie firmy chcące pochwalić się swoimi osiągnięciami, których działalność kreuje wizerunek i wpływa na rozwój Opolszczyzny – zapewniają organizatorzy na www.cwkopole.pl.

Więcej o Soul City, oraz www.soulcitymusic.pl

Posted on 2014, in Soul City. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Soul City na „EXPO Opole – biznes bez granic!” została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.