Eventy i koncerty rosyjskie

eventy i koncerty rosyjskie mediavocals

Imprezy o charakterze rosyjskim są w Polsce wciąż rzadko spotykane (w porównaniu do innych wydarzeń tematycznych). Organizatorzy wielu takich przedsięwzięć po prostu nie wiedzą jak je zorganizować, a jeżeli już się uda, to w efekcie często opiera się ono jedynie na atrakcjach bazujących na utartych stereotypach. Nie, to nie jest źle, natomiast granicę pomiędzy dobrym a złym smakiem takiego wydarzenia przekroczyć bardzo łatwo.

Dlatego też wraz z portalem MUZYKA ROSYJSKA, Bliższy Wschód, oraz rosyjskimi zespołami i artystami mieszkającymi w Polsce, wychodzimy naprzeciw coraz większemu zapotrzebowaniu na tego typu wydarzenia. 

Zapewniamy:
– wybór odpowiedniej oprawy muzycznej na najwyższym poziomie artystycznym spośród kilkunastu propozycji (różny charakter, styl, gatunek) – występ w formie koncertu, i/lub zapewnienie zespołu coverowego lub DJa
– sprowadzenie na życzenie gwiazd z zagranicy

– obsługę konferansjera ze znajomością języka oraz kultury rosyjskiej
– zapewnienia wsparcia ze strony tłumaczy
– gry i zabawy rosyjskie
– pokazy (wiązanie chust, pokazy taneczne, rosyjska rewia)
– wypożyczenie strojów + przebieranie oraz pamiątkowe fotografie
– kuchnia rosyjska lub jej elementy (np. herbata z samowaru, degustacja rosyjskich przysmaków)

Wszelkie zapytania rozpatrujemy indywidualnie. Powierzając obsługę eventu rosyjskiego MEDIA VOCALS mają Państwo gwarancję, że wydarzenie będzie na najwyższym poziomie artystycznym, oraz będzie obfitowało w wiele dodatkowych atrakcji, które na długo pozostaną w pamięci jego uczestników.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt pod adresem biuro@mediavocals.pl, lub telefonicznie: +48 662 441 001. Zapraszamy!

Współpraca:

Muzyka Rosyjska KoncertRosyjski

Posted on 2014, in MEDIA VOCALS. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Eventy i koncerty rosyjskie została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.