TETIANA GALITSYNA – show malowane piaskiem

Tetiana Galitsyna to 28-letnia ekonomistka z Charkowa (Ukraina) – zwyciężczyni 6. edycji „Mam Talent!”.

Tetiana GalitsynaArtystka od kilku lat zajmuje się piaskowymi animacjami. Występuje na różnego rodzaju eventach, festiwalach, konkursach na całym świecie. Dzięki współpracy z wieloma światowymi markami, jej twórczość znalazła się także w kilku reklamach telewizyjnych.
Tworzone przez nią animacje to wyjątkowe na skalę kraju show, poprzez które Tetiana potrafi wzbudzić i wywołać wyjątkowe emocje. To show, które porusza i pozostaje w pamięci na bardzo długo.

Oto szczegóły dotyczące występów Tetiany Galitsyny: 


LIGHT PAINTING SHOW
To pokaz, podczas którego artysta maluje światłem. Światło w jego rękach zmienia się w piękne, ruchome obrazy.

polska goscinnosc - Copy2

ANIMACJA PIASKU
To hipnotyzujący pokaz, który będzie niezapomnianym uwiecznieniem imprez firmowych, bankietów, a nawet uroczystości weselnych! Istnieje możliwość przygotowania specjalnego pokazu lub przygotowania filmów reklamowych na zamówienie. ZOBACZ WYSTĘP W MAM TALENT

TAŃCZĄCY MALARZ
To pełne barw show, podczas którego płótno kręci się na sztalugach, a artysta w rytm dynamicznej muzyki maluje obraz (może nim być portret, logo, itd.)

TAŃCZĄCY MALARZ – ZŁOTY PYŁ
To unikalne połączenie obrazu i choreografii, które trzyma odbiorców w napięciu do ostatniej chwili. Artysta maluje na płótnie, ale dopiero po posypaniu go złotym proszkiem pojawia się namalowany przez niego obraz.

ANIMACJA WODNA
To wyjątkowy taniec farb na wodzie, podczas którego krople farb zmieniają się na oczach odbiorców w obrazy.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt.

Agencja Promocji Artystycznej MEDIA VOCALS jest oficjalnym partnerem występów Tetiany Galitsyny.

ZOBACZ PELNA OFERTE

Posted on 2014, in MEDIA VOCALS. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania TETIANA GALITSYNA – show malowane piaskiem została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.