Vladyslava Vdovychenko – pożegnanie lata w Pruszkowie

10177252_764960723561911_6600512547364777186_nTegoroczne pożegnanie lata w podwarszawskim Pruszkowie przechodzi do historii. Jedną z propozycji, jaką przygotowali w tym roku organizatorzy wydarzenia dla mieszkańców, był koncert Vladyslavy Vdovychenko (Władysławy Wdowiczenko) – ukraińskiej piosenkarki, która posiada głos, który swoim brzmieniem do złudzenia przypomina głos niezapomnianej Anny German. Koncert odbył się z towarzyszeniem wyjątkowych muzyków – m.in. Andrzeja Stępnia, który miał okazję występować wraz z Anną German w 1978 roku.

Władysława Wdowiczenko, pomimo tego, że nie przed kamerą, wzięła udział w superprodukcji TVP pt. „Anna German” – serialu, który pobił rekordy popularności zarówno w Polsce jak i za naszą wschodnią granicą. Solistka Opery w Odessie udzieliła swojego głosu Joannie Moro – odtwórczyni głównej roli aż w siedmiu scenach, gdzie śpiewała a’capella.

Agencja Promocji Artystycznej MEDIA VOCALS zajmuje się organizacją koncertów Pani Władysławy na terenie Polski – zajmujemy się wszelkimi sprawami organizacyjnymi.

Posted on 2014, in Vladyslava Vdovychenko. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Vladyslava Vdovychenko – pożegnanie lata w Pruszkowie została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.