EWELINA POBŁOCKA

Ewelina PobłockaEwelina Pobłocka – uczestniczka The Voice of Poland w drużynie Edyty Górniak

Przygodę z muzyką zaczęła od 9 roku życia. Po raz pierwszy mogła zaśpiewać w Konkursie Wokalnym, wykonując piosenkę „Orła cień”, otrzymała I miejsce i od tamtego momentu wyjeżdżała na Festiwale Muzyczne po całej Polsce. W 2004 roku wzięła udział w programie Szansa na Sukces, zaś 4 lata później wygrała Kaszubskiego Idola otrzymując Grand Prix oraz nagrodę publiczności. Po wygranej miała okazję nagrać kilka teledysków do piosenek kaszubskich. W 2011 roku Ewelina reprezentowała Polskę na warsztatach wokalnych „THE VOICES OF EUROPE” w Holandii. Obecnie występuje w programie „The Voice of Poland” – jest w drużynie Edyty Górniak. 

Już od najmłodszych lat towarzyszył jej śpiew, najpierw jako forma zabawy i sposób na nie popadanie w nudę, później jako wielka pasja i najłatwiejsza droga do wyrażenia siebie, jak również tego co czuje. Z największym zacięciem jakie może mieć dziecko podeszła do sprawy i zaczęła kształcenie artystyczno-wokalne. W wieku 13 lat zapragnęła poznać dogłębnie magiczny świat muzyki, tajniki gry na instrumencie (waltornia), w tym celu ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia, im. Fryderyka Chopina w Wejherowie. Od 2003 do 2005, była wokalistką zespołu C.Z.A.D, z którym koncertowała w województwie pomorskim, promując kulturę i język kaszubski, jak również wykonując ciekawe i innowacyjne covery znanych i popularnych utworów.

Ewelina_116WAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA:

2003 – wykonując utwór Christiny Aguilera „I turn to you” zdobyła główną nagrodę w Pomorskim Konkursie Wokalnym GWIAZDA
2004 – Szansa na Sukces z udziałem Andrzeja Rosiewicza
2007 – I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rozrywkowej, Świecie 2007 (repertuar: Christina Aguilera „Impossible”, Edyta Górniak „Lustro”)
2007 – II miejsce na Festiwalu Twórców Polskiej Piosenki, Września 2007 (repertuar: Natalia Kukulska „I dziękuje”, Natalia Kukulska „Nie jeden dzień”)
2008 – Grand Prix oraz nagroda publiczności I edycji ogólnopolskiego konkursu Kaszubski Idol (repertuar: C.Z.A.D „Zoczatk”)
2009 – pierwszy teledysk kaszubskiej piosenki „Zoczatk”
2009 – współpraca z dj GroovDee – nagranie utworu „The Beach”
2010 -II miejsce w projekcie Zostań Gwiazdą- Sing Star, Sopot 2010 (reperuar: Doda „Katharsis”, Goya „Tylko mnie kochaj”, Paulla „Od dziś”)
2010 – występ w duecie z Kasią Wilk podczas gali urodzinowej regionalnego Radia Kaszebe
2011 – nagranie drugiego teledysku do piosenki kaszubskiej „Bez pitanio”
2011 – udział w warsztatach w Holandii THE VOICES OF ERUOPE
2013 – praca nad własnymi kompozycjami muzycznymi
2014 – The Voice of Poland – drużyna Edyty Górniak

Od zawsze inspirowała się głosem Edyty Górniak oraz Christiny Aguilery. Rok temu zakładając zespół POBLO, poznała muzyków, którzy pokazali jej nieznany dotąd świat muzyki z lat 60 i 70. Dziś tworzy muzykę łącząc nowoczesny pop z elementami rocka psychodelicznego.

POSŁUCHAJ:

ZOBACZ:

„Don’t Dream It’s Over” – The Voice of Poland

„Zaopiekuj się mną” – Etap BITWY The Voice of Poland

TYLKO w media vocals

Posted on 2014, in MEDIA VOCALS. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania EWELINA POBŁOCKA została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.