Świąteczny koncert „Na 12+1 głosów” w Filharmonii Opolskiej

Na 12 głosówSerdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Opola na koncert „Na 12 głosów + 1”, który jest finałem cyklu koncertów, które w 2014 roku odbyły się w Klubie Filharmonii Opolskiej. Cykl został zainicjowany przez Jacka Mełnickiego, który zaprosił do projektu swoich podopiecznych, którzy stawiali swoje pierwsze kroki w Opolu, a obecnie występują i mieszkają w różnych miastach Polski. To Magdalena Wójcik i Łukasz Szczepanik, Maria Małkiewicz i Michał Warmuzek, Anna Malek i Łukasz Szuba, Monika Wiśniowska-Basel i Michał Bober, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Wokalistom na scenie Opolskiej Filharmonii towarzyszyć będzie zespół w składzie: Tomasz Basel, Michał Wilczyński, Łukasz Zgoda, Tomasz Garbera oraz Piotr Sypień. 

Pierwsza część koncertu to przypomnienie najpiękniejszych utworów z poszczególnych koncertów „Na 2 głosy”. Cześć druga – świąteczna, w której usłyszeć będzie można utwory świąteczne, oraz tradycyjne polskiekolędy.

Bilety do nabycia w kasie Filharmonii Opolskiej w cenie 40 zł.
Zapraszamy!

Posted on 2014, in PROJEKTY SPECJALNE. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Świąteczny koncert „Na 12+1 głosów” w Filharmonii Opolskiej została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.