„Przeboje dawnych festiwali opolskich” – Magdalena Wójcik i Łukasz Szczepanik

2015-06-21Podczas trzeciego już koncertu z cyklu „Przeboje dawnych festiwali opolskich” usłyszymy Magdalenę Wójcik oraz Łukasza Szczepanika. Na scenie towarzyszyć im będzie Mokrus oraz Jacek Mełnicki – inicjator całego projektu. W trakcie koncertów odbywających się w ramach całego cyklu, którego współorganizatorem jest agencja MEDIA VOCALS, usłyszeć będzie można znane przeboje wypromowane podczas Krajowych Festiwali Polskiej Piosenki w Opolu.

Koncert odbędzie się 21 czerwca 2015 na scenie klubowej Opolskiej Filharmonii. 

Magdalena Wójcik
Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Opolu w klasie skrzypiec i Opolskiego Studia Piosenki. Obecnie doktorantka na wydziale filologicznym Uniwersytetu Opolskiego, pełniąca obowiązki dyrektora w szkole podstawowej.
Prowadzi własną działalność w zakresie rozwijania kreatywności dzieci i młodzieży, zarówno muzycznej jak i językowej. Pasjonatka kultury irlandzkiej, w szczególności tańca. Od 2002 roku solistka „Opole Gospel Choir”. Wraz z zespołem uczestniczyła w wielu polskich i międzynarodowych festiwalach muzyki gospel, laureatka m. innymi Nagrody Dziennikarzy Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki „Opole 2006”, laureatka Międzynarodowego Festiwalu „Gospel Camp Meeting”, „European Gospel Award – Berlin 2005”.
Brała udział w licznych programach telewizyjnych oraz nagraniach radiowych i płytowych.Współpracowała z gwiazdami polskiej sceny muzycznej (m. in. Maryla Rodowicz, Ryszard Rynkowski, Varius Manx, Andrzej Piaseczny) i międzynarodowej (Drupi, Demis Roussos) podczas festiwali i koncertów. Występowała w spektaklu „Amerykański Blues” we Wrocławskim Teatrze Współczesnym (utwory Billie Holiday, aranżacje Stanisław Fiałkowski, opracowanie wokalne Jacek Mełnicki). Z zespołem The 3 elements wzięła udział w programie telewizyjnym Droga do Gwiazd i w Polskim Festiwalu Wideoklipów Yach Film Festival.

Łukasz Szczepan Szczepanik
Aktor i wokalista. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. L. Solskiego w Krakowie o specjalności wokalno-aktorskiej. Jest absolwentem Opolskiego Studia Piosenki. Współpracował m.in z Teatrem Współczesnym w Krakowie, Gliwickim Teatrem Muzycznym, Teatrem Łaźnia Nowa, a obecnie pracuje dla Krakowskiego Teatru Variete, gdzie bierze udział w musicalu LEGALNA BLONDYNKA w reż. Janusza Józefowicza.
Jest wokalistą funkowego zespołu KRAFCY, z którym wydał w tym roku debiutancki maxi-singiel pod nazwą PSYCHO. Uczestniczył w półfinale programu MUST BE THE MUSIC oraz THE VOICE OF POLAND. Ma na swoim koncie również epizody reklamowe, serialowe i filmowe. Od 2014 roku jest ambasadorem garniturowej marki DIAK.

Posted on 2015, in PROJEKTY SPECJALNE. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania „Przeboje dawnych festiwali opolskich” – Magdalena Wójcik i Łukasz Szczepanik została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.