Magdalena Bober prowadzi nowy program „Biznes w ruchu”

„Biznes w ruchu” to nowy internetowy program, którego pierwszy odcinek właśnie trafił do sieci. Jego prowadząca – Magdalena Bober (więcej) przeprowadza wywiady z polskimi i zagranicznymi biznesmenami w… samochodzie. Producenci programu wpadli na pomysł, aby wykorzystać czas, jaki prezesi firm spędzają w korkach w drodze do pracy. Nagrania programu mają miejsce w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku. Ludzie sukcesu podzielą się swoją wiedzą z zakresu biznesu, oraz opowiedzą o tym z jakimi problemami musieli zmagać się na kolejnych etapach swojej kariery zawodowej i o czym powinni pamiętać młodzi przedsiębiorcy, którzy chcą iść w ich ślady.

Program prowadzi Magdalena Bober – dziennikarka z wieloletnim doświadczeniem, wokalistka, konferansjerka Media Vocals. Pierwszy wywiad przeprowadziła w języku angielskim z Jakubem Maly – prezesem X-Trade Brokers.

Posted on 2015, in Magdalena Bober. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Magdalena Bober prowadzi nowy program „Biznes w ruchu” została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.