PODSUMOWANIE trasy koncertowej Vladyslavy Vdovychenko – październik 2015

V_Vdovychenko_fot_J_Wojtania (90)Przygotowania do trasy koncertowej Vladyslavy Vdovychenko w październiku 2015 r. rozpoczęły się na początku sierpnia. Nasza propozycja koncertowa spotkała się z ciepłym przyjęciem. Ostatecznie, w październiku odbyły się 3 koncerty Vladyslavy Vdovychenko, na których było łącznie prawie 2000 osób!

Pierwszy koncert odbył się 04.10.2015 w Lesznie z okazji Światowego Dnia Seniora. Był to największy koncert, w którym uczestniczyło prawie 1200 osób! Pani Vdovychenko wystąpiła z akompaniamentem Pana Artura Grudzińskiego.

Kolejny koncert miał miejsce w Filharmonii Opolskiej 10.10.2015, a w koncercie wystąpili: Artur Grudziński, Tomasz Urban, Andrzej Sobczyński, Waldemar Matecki oraz Michał Bober. Oprócz utworów z repertuaru Anny German zgromadzona publiczność usłyszała także kilka romansów rosyjskich.

Trasę zamknął koncert w Sępólnie Krajeńskim 18.10.2015, gdzie Pani Vdovychenko przypomniała także sceny z filmu „Anna German”, w których udzieliła głosu Joannie Moro. Poniżej przypominamy te sceny, w których fani serialu, może nawet tego nie wiedząc, usłyszeli głos właśnie Vladyslavy Vdovychenko.

 

Każdy koncert to ogromne emocje i wzruszenia. Po każdym z koncertów odbyło się spotkanie z Panią Władysławą, gdzie można było zrobić pamiątkowe zdjęcie lub poprosić o autograf.

Podczas swojego pobytu w Polsce, Pani Władysława odwiedziła miejsca ściśle związane z Anną German: m.in. wrocławski klub Kalambur, Wydział Geologiczny we Wrocławiu, Opolską Aleję Gwiazd (gdzie jest gwiazda Anny German), oraz Szczecin, który był pierwszym miejscem zamieszkania Anny German po przyjeździe do Polski.

 

Kolejne spotkania z Panią Władysławą Wdowiczenko planowane są w następujących terminach:

  • grudzień 2015 – Polska (Wrocław)
  • styczeń 2016 – Polska (Kraków)
  • luty 2016 – 80. rocznica urodzin Anny German – Czechy, Polska: Gdynia, Zielona Góra
  • marzec 2016 – trasa koncertowa w Rosji
  • sierpień 2016
  • październik 2016

O wszelkich aktualnych wydarzeniach będziemy informować na www.mediavocals.pl oraz www.fb.com/mediavocals

 

V_Vdovychenko_fot_J_Wojtania (54)

Posted on 2015, in TRASY KONCERTOWE, Vladyslava Vdovychenko. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania PODSUMOWANIE trasy koncertowej Vladyslavy Vdovychenko – październik 2015 została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.