Vladyslava Vdovychenko – LUTY 2016

V_Vdovychenko_fot_J_Wojtania (76)Rozpoczynamy przygotowania do organizacji trasy koncertowej Pani Vladyslavy Vdovychenko w II połowie lutego 2016 roku. W dniu 14 lutego 2016 minie dokładnie 80 lat od dnia urodzin niezapomnianej polskiej Artystki – Anny German.

Pani Władysława występowała w Polsce już kilkukrotnie, zawsze gromadząc na koncertach rzesze fanów Anny German. Największy koncert odbył się w październiku w Lesznie, gdzie na widowni było aż 1200 osób! Jedno jest pewne – każdy koncert Pani Wdowiczenko to niezapomniane emocje. To sentymentalna podróż do przeszłości. Dzięki serialowi „Anna German”, który w Polsce obejrzało kilka milionów osób, piosenki Białego Anioła ponownie brzmią w wielu polskich domach. 

PODSUMOWANIE PAŹDZIERNIKOWEJ TRASY 2015

Vladyslava Vdovychenko – to filmowy głos Anny German, gdyż w popularnym serialu w aż 7 scenach mogliśmy usłyszeć głos Pani Wdowiczenko, którym śpiewała Joanna Moro.

Serdecznie zapraszamy do organizacji koncertów z repertuarem Anny German w drugiej połowie lutego 2014 roku w Państwa mieście!

 

Terminy koncertów w lutym 2016:
13.02.2016 – Drawsko Pomorskie
14.02.2016 – Zielona Góra, Zielonogórski Ośrodek Kultury

 

WIĘCEJ INFORMACJI O VLADYSLAVIE VDOVYCHENKO

Przypominamy, że istnieje możliwość zorganizowania koncertu także w innym – dogodnym dla Państwa terminie.

Wszelkich informacji udziela:
Michał Bober
+48 662 441 001
michal.bober@mediavocals.pl

 

Jeżeli chcą Państwo, aby w Waszym mieście odbył się koncert, prosimy skorzystać z poniższego formularza:

UWAGA! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZORGANIZOWANIA KONCERTU PANI VDOVYCHENKO W INNYM TERMINIE. Najbliższe planowane koncerty odbędą się w miesiącach: kwiecień, maj, sierpień, październik 2016 r.

Posted on 2015, in TRASY KONCERTOWE, Vladyslava Vdovychenko. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Vladyslava Vdovychenko – LUTY 2016 została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.