ThreeX

trexy-na-front-nowe

Historia tria ThreeX rozpoczęła się w 2001 roku w szkole muzycznej w Bielsku-Białej. Trzej muzycy byli wtedy jeszcze piękni i młodzi, a także wystarczająco nieodpowiedzialni, by zacząć bawić się muzyką klasyczną. Po ukończeniu szkoły, kuszeni pomocą socjalną dla bezrobotnych muzyków, uciekli za granicę. Studiując na uniwersytecie muzycznym w Wiedniu poznali wielu innych szalonych artystów jak Zoltan Kiss, Aleksey Igudesman, Hyung-ki Joo, czy Adam Rapa, z którymi obecnie współpracują. Po wygraniu konkursu muzyki kameralnej w Japonii nie przysługuje im już zasiłek, dlatego aktywnie działają, grają i dobrze się przy tym bawią! 

Zespół ThreeX tworzą:

threex

JACEK STOLARCZYK

Urodził się w końcem lat 80-tych w komunistycznej Polsce. Mimo słusznych obaw rodziców – którzy są muzykami – rozpoczął naukę gry na skrzypcach w bielskiej szkole muzycznej. Od samego początku przejawiał talenty aktorskie, które skrupulatnie rozwijał przy szkolnej tablicy. Do dnia dzisiejszego nie nauczył się tabliczki mnożenia,
a odejmuje z pomocą palców. Próby tria są notorycznie przerywane z powodu jego chronicznego głodu.


KRZYSZTOF KOKOSZEWSKI

Krzysztof – urodził się na wschodzie Polski (czego się wypiera), a dorósł wraz z braćmi w Cygańskim Lesie – dzielnicy Bielska-Białej. Od najmłodszych lat bardziej od pracy i nauki interesowały go sztuczki i wróżbiarstwo. Gdy jakimś cudem zdał maturę wyruszył, w duecie z Jackiem, na zachód Europy by kształcić się na Uniwersytecie Muzyki w Wiedniu.

Obecnie Krzysztof spełnia się podróżując i zabawiając swoją osobowością publiczność dużych miast – z czego nawet odprowadza podatki. Jest żonaty, a w wolnych chwilach rozmyśla nad imionami swoich jeszcze nienarodzonych córek.


JACEK OBSTARCZYK

Urodził się w Oświęcimiu. Tam również, mając 7 lat, otrzymał pierwsze lekcje gry na fortepianie. Jacka S. oraz Krzysztofa K. poznał w szkole średniej w Bielsku-Białej gdzie kontynuował naukę. Obecnie Jacek mieszka w tureckiej dzielnicy Wiednia i tam tworzy, komponuje i aranżuje.
Jest bardzo wierzący – bierze czynny udział w pielgrzymkach i koncertach muzyki gospel, a w wolnych chwilach odmawia różaniec. Uwielbia spać oraz niekończące się kąpiele.

ZOBACZ:

Gumisie:

Freaky Donau Walzer:

logo

Posted on 2016, in ThreeX. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania ThreeX została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.