Soul City charytatywnie na rzecz Marcina Jana Śliwy

Plakat, koncertNaukowe Koło Pedagogów, sekcja opiekuńczo-wychowawcza oraz Studenckie Koło Naukowe Pracowników Socjalnych serdecznie zaprasza na koncert charytatywny zespołu Soul City, który odbędzie się 20.04.2016 o godzinie 19.00 w Studenckim Centrum Kultury w Opolu.

Koncert organizowany jest na rzecz Marcina Jana Śliwy, brata naszej koleżanki, która jest studentką Uniwersytetu Opolskiego. Chłopak cierpi na czterokończynowe porażenie mózgowe, encefalopatię, niedowład czterokończynowy, upośledzenie umysłowe głębokie i epilepsję. Celem koncertu jest zebranie jak największej kwoty, która w całości zostanie przeznaczona na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnego Marcina. 

Podczas koncertu odbędzie się zbiórka pienieżna do puszek, która w całości zostanie przeznaczona na rzecz Marcina.

Koncert jest podsumowaniem II Ogólnopolska Konferencji Kół Naukowych, Doktorantów i Studentów „Pedagogika i praca socjalna w cyklu życia Człowiek Rodzina Społeczeństwo”.

Bezpłatne bilety do odebrania pod numerm telefonu 535 172 647 i 570 968 522, a także pod adresem mailowym spoleczny.power@gmail.com od 12.04.2016 roku.

Posted on 2016, in Soul City. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Soul City charytatywnie na rzecz Marcina Jana Śliwy została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.