Aleksandra Gadzińska i Piotr Jurkowski w koncercie ALE KINO!

Już 23.10.2016 r. w Klubie Filharmonii Opolskiej odbędzie się kolejny koncert z cyklu „Na 2 głosy – ALE KINO!”. Tym razem na scenie zobaczymy Aleksandrę Gadzińską oraz Piotra Jurkowskiego. Dotychczas w projekcie „ALE KINO!” zaprezentowali się Alicja Kalinowska i Wojciech Dereń, Monika Wiśniowska-Basel i Michał Bober, Maria Małkiewicz i Michał Warmuzek, Magdalena Wójcik i Kamila Dauksz, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Przed nami jeszcze duet Łukasza Szuby i Anny Malek, oraz wielki koncert fianałowy 18 grudnia 2016 r.!

Podczas tegorocznej serii koncertów postanowiliśmy podtrzymać lubiany przez publiczność zwyczaj wykonywania podczas każdego z koncertów tzw. „repertuaru obowiązkowego”, który zawsze stanowi pewną muzyczną niespodziankę, i polega na spontanicznej prezentacji przez wokalistów trzech utworów, wybranych przez kierownika muzycznego każdego z koncertów, Jacka Mełnickiego z jego wyłącznym akompaniamentem na fortepianie akustycznym. W pozostałym repertuarze we wszystkich koncertach wokalistom towarzyszyć będą znakomici instrumentaliści.

aleksandra-gadzinska-i-piotr-jurkowski-koncert

Posted on 2016, in ALE KINO, Aleksandra Gadzińska, Piotr Jurkowski, PROJEKTY SPECJALNE. Bookmark the permalink. Możliwość komentowania Aleksandra Gadzińska i Piotr Jurkowski w koncercie ALE KINO! została wyłączona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.