ARTYŚCI

Barbara Kurdej-Szatan

barbara kurdej-szatan impresariatBarbara Kurdej-Szatan – jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Wokalistka w zespole Soul City, z którym w 2012 roku znalazła się w finale II edycji programu X Factor. W 2012 roku zagrała główną rolę w Teatrze Muzycznym Roma w musicalu „Deszczowa piosenka”. W roku 2013 wcieliła się w rolę konsultantki w reklamach sieci Play.

Więcej…

Ewa Tracz

image005Ewa Tracz – solistka Opery Wrocławskiej, absolwentka studiów doktoranckich Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach w klasie śpiewu solowego prof. AM dr hab. Ewy Biegas.

Obecnie doskonali swoje umiejętności w Accademii Teatro Alla Scala w Mediolanie.

Więcej…

Żanna Biczewska

Zhanna banner — kopia (2) (Small)Narodowa Artystka Rosji. Ikona rosyjskiej ballady.

Żanna Biczewska – niepodobna do nikogo, nieczuła na zmieniające się mody, śpiewa w charakterystycznym dla siebie stylu to, co jest zgodne z jej duchowymi poszukiwaniami. W swoim bogatym repertuarze ma między innymi pieśni rosyjskie i białoruskie, ballady Bułata Okudżawy, utwory autorskie. Żanna Biczewska to wielka postać rosyjskiej muzyki, wspaniała interpretatorka, której charakterystyczny głos i maniera są rozpoznawalne po kilku pierwszych frazach nastrojowej muzyki. Więcej…

Asmik Shiroyan

RFn6_fkGznwAsmik Shiroyan – ukraińska wokalistka młodego pokolenia, z pochodzenia Ormianka, która popularność na ukraińskiej scenie muzycznej zyskała dzięki udziałowi w programie „The Voice of Ukraine”. Vice-miss Ukrainy z 2011 roku. Uważa, że talent i pracowitość to idealne połączenie, aby odnieść sukces w branży muzycznej. Jej artystyczne dokonania, pomimo młodego wieku, udowadniają, że ma całkowitą rację! Asmik zdobyła serca nie tylko ukraińskich widzów, ale także milionów Polaków, którzy jej występ z „The Voice of Ukraine” przesyłali masowo na wszystkich portalach społecznościowych, dzięki czemu trafił do wielu ogólnopolskich mediów. Więcej…

Soul City

Soul City ImpresariatZespół Soul City powstał w 2011 roku z inicjatywy Michała Bobera. Finaliści II edycji X Factor. Zespół ma w repertuarze utwory popularne o mocnym podszyciu gospelowym. Zespół występuje w minimum dwóch stylizacjach, a większość utworów opracowana jest także choreograficznie, dzięki czemu występ Soul City staje się mini-spektaklem.

Zespół pracuje także nad autorskim materiałem.

Więcej…

Rafał Szatan

Rafał Szatan ImpresariatWokalista, kompozytor i pianista. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał w rodzinnym Lubiniu, uczęszczał do Studia Piosenki „Estrada” w Legnicy, następnie studiował na Akademii Muzycznej w Katowicach, na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, o specjalizacji Wokalistyka Jazzowa.

Wokalista zespołu Rh+ oraz Soul City.

Więcej…

Sabina SAGO

10632838_4675835110700_1257168261041288883_nWokalistka, aktorka musicalowa – od lat występująca na wielu scenach i estradach w kraju i za granicą. Jako jedna z niewielu wokalistek polskiej sceny muzycznej łączy różne style śpiewania od gospel przez musical, soul, r&b, pop, rock – aż po operę – tworząc tym samym gatunki jakimi są soul-opera czy acoustic soul z elementami rock’a.

Podbiła serca jurorów programu The Voice of Poland wykonując utwór „Queen Of The Night”.

Więcej…

 

Opole Gospel Choir

10682190_10152908343643760_4734214661050156590_oZespół powstał w Opolu w listopadzie 2001 roku z inicjatywy Jacka Mełnickiego – założyciela i lidera grupy wokalnej „Studio Singers”, działającej w latach 1985-1999. Obecnie w Chórze występuje ponad 20 osób, związanych wcześniej z Opolskim Studiem Piosenki – są to w większości studenci szkół wyższych Opola, Wrocławia, Krakowa, Katowic i Warszawy, oraz profesjonalni wokaliści, animatorzy kultury oraz aktorzy serialowi, teatralni i musicalowi.

Więcej…

 

Vladyslava Vdovychenko

fot Józef Czerniejewski 4Filmowy głos Anny German. Władysława Wdowiczenko ukończyła Konserwatorium w Odessie, jest solistką tamtejszej Filharmonii. Dzięki niebywałemu podobieństwu wokalnemu do jednej z ikon muzyki polskiej – Anny German, stworzyła niezapomniany koncert upamiętniający jej twórczość.

Więcej…

Joanna Kwaśnik

Joanna Kwaśnik impresariatWokalistka, muzyk, kompozytor, absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Finalistka drugiej edycji, największego show telewizyjnego TVN, programu X Factor. Śpiewa przede wszystkim muzykę soul, funk oraz muzykę nowoczesną.

Na stałe współpracuje z zespołem The Crackers Band z Wrocławia.
Więcej…

ThreeX

threex — kopia.jpgHistoria tria ThreeX rozpoczęła się w 2001 roku w szkole muzycznej w Bielsku-Białej. Po ukończeniu szkoły, kuszeni pomocą socjalną dla bezrobotnych muzyków, uciekli za granicę. Studiując na uniwersytecie muzycznym w Wiedniu poznali wielu innych szalonych artystów jak Zoltan Kiss, Aleksey Igudesman, Hyung-ki Joo, czy Adam Rapa, z którymi obecnie współpracują.

Więcej…

Piotr Piątkowski

10154204_1269565006404049_8789354460684558194_nPiotr Piątkowski, ur. 18.10.1992 r. w Łodzi – kompozytor, aranżer, dyrygent, producent muzyczny, założyciel oraz dyrektor artystyczny Łódzkiej Orkiestry Filmowej (do 2015 roku pod nazwą Orkiestra Symfoniczna Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi). Współpracuje z Fundacją FormArt, Łódzkim Domem Kultury oraz Teatrem Nowym im Kazimierza Dejmka w Łodzi, w którym założył orkiestrę symfoniczną pełniąc w niej rolę dyrygenta i dyrektora artystycznego. Więcej…