KONFERANSJERZY

Agencja Promocji Artystycznej MEDIA VOCALS współpracuje z doświadczonymi osobami związanymi z pracą w mediach oraz aktorstwem i muzyką, posiadających wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu koncertów, imprez, gali rozdania nagród, imprez telewizyjnych. Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu sprawdzonych i znanych w mediach konferansjerów. Zapraszamy do kontaktu z impresariatem.

394482_10151100007188979_1700280097_nBarbara Kurdej-Szatan – jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie swoje pierwsze kroki na dużej scenie stawiała w Teatrze Nowym im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Wokalistka w zespole Soul City, z którym w 2012 roku znalazła się w finale II edycji programu X Factor. W 2012 roku zagrała główną rolę w Teatrze Muzycznym Roma w musicalu „Deszczowa piosenka”. W roku 2013 wcieliła się w rolę konsultantki w reklamach sieci Play, i to ta kampania przyniosła jej największy rozgłos. Zagrała w kilku telenowelach, m.in. „Plebania” (TVP1), „Na dobre i na złe” (TVP2), „Barwy szczęścia” (TVP2), „Pierwsza miłość” (Polsat), a od 2014 roku na stałe występuje jako Joanna Tarnowska w „M jak miłość” (TVP2). Zagrała także główne role w kinowych produkcjach „Dzień dobry kocham Cię” (2014) oraz „Wkręceni 2” (2015). W lutym 2015 roku otrzymała Telekamerę „Tele tygodnia” 2015 w kategorii aktorka.

Magdalena Bober – prezenterka telewizyjna, reporterka, posiadająca wieloletnie doświadczenie w pracy z kamerą. Przez dwa lata prowadziła „Fakty” w TVP Wrocław, program „Skarby nieodkryte” w TVP Polonia, pracowała jako reporterka w programie „Na językach” TVN. Prowadząca program „Słownik polsko@polski” w TVP Polonia i TVP1, oraz „Projekt plaża” w TTV. Wielokrotnie prowadziła imprezy firmowe oraz gale na terenie całego kraju, także w języku angielskim. Z wykształcenia jest dziennikarką oraz licencjonowanym nauczycielem języka angielskiego. Jako jedna z nielicznych dziennikarek w Polsce otrzymała wyjątkową szansę na wyjazd na warsztaty organizowane dla młodych dziennikarzy, prowadzone przez największych profesjonalistów w dziedzinie dziennikarstwa – dziennikarzy stacji BBC. Ponadto jest od kilku lat związana z Opole Gospel Choir i jako wokalistka, towarzyszyła na scenie największym gwiazdom polskiej estrady. Obecnie prowadząca program „Trendy i owędy” w Cyfra+.

Łukasz ChorońŁukasz Choroń – wokalista, aktor. Szerszej publiczności dał się poznać w drugiej edycji „The Voice of Poland”, a także w licznych serialach telewizyjnych ( min. „Na wspólnej”, „Na dobre i na złe”, „M jak Miłość”, „Ojciec Mateusz”). Konferansjerką zajmuję się od ponad 10 lat, prowadząc eventy dla takich firm jak: BMW, PGNiG, Velux, Oriflame, Amcor, KrisLine. Doświaczenie zawodowe zdobyte na planie filmowym, w teatrze, a także na scenach muzycznych powoduje, że podczas eventu nie ma dla niego sytuacji nie do okiełznania. Znajomości języka angielskiego w stopniu ojczystym, pozwala mu prowadzić imprezę w tym języku równie płynnie i błyskotliwie jak w naszej rodzimej mowie. Obecnie wraz ze swoim zespołem „Insignia” komponuje utwory i pisze teksty na debiutancką płytę.

filh — kopia

Jacek Szopiński – lektor, prezenter, konferansjer, dziennikarz. Swobodnie czuje się zarówno w garniturze na scenie filharmonii, jak i w skórzanej kurtce na imprezach rockowych, czy w dżinsach i T-shircie na imprezach motoryzacyjnych. Lektor poświęconego ciężkiej motoryzacji programu telewizyjnego „Na Osi”, prowadzący wielu imprez, od kilkunastu lat mistrz ceremonii podczas uroczystości prezentowania osobistości rozrywki w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki w Opolu.

Karierę zaczynał w Polskim Radiu jako autor i prowadzący popularnych programów. Zakładał i był redaktorem naczelnym pierwszych komercyjnych stacji radiowych. Przez prawie rok pracował w polskiej sekcji BBC w Londynie jako edytor i lektor serwisów informacyjnych, kilkanaście lat spędził w Polskiej Agencji Prasowej, kilka jako rzecznik prasowy poważnej instytucji. WIĘCEJ

DSC_218010.jpgop13Michał Bober – wokalista, konferansjer, dziennikarz. Prowadzi od kilku lat portal poświęcony współczesnej muzyce rosyjskiej, co było jego początkiem dziennikarskiej przygody. Posiada na swoim koncie liczne sukcesy w muzyce, do których zalicza występ podczas 48. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, gdzie otrzymał 1 wyróżnienie w koncercie SuperDebiuty. Wraz z wokalistką Moniką Wiśniowską reprezentowali w 2011 roku Polskę na międzynarodowym Festiwalu młodych talentów pt. „Novaya Volna” (New Wave) w Jurmali. Jest to największy festiwal dla młodych wykonawców za naszą wschodnią granicą. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez o charakterze rozrywkowym, konferencji, spotkań integracyjnych. Jego największą pasją jest organizacja różnego rodzaju wydarzeń, imprez, koncertów, także na arenie międzynarodowej. Ukończył wydział Filologii Wschodniosłowiańskiej na Uniwersytecie Opolskim, spędził kilka miesięcy w Moskwie. Mieszkał i pracował także przez kilka miesięcy w Stanach Zjednoczonych, dzięki czemu swobodnie posługuje się językiem rosyjskim i angielskim, mogąc jednocześnie zapewnić prowadzenie imprez w obu tych językach.

leszek-gorski-konferansjerLeszek Gorski – muzyk, konferansjer, DJ. Cechuje go wysoka kultura osobista, poczucie humoru, charyzma i radiowy głos. Lider zespołu FreeWolni z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży – wraz z zespołem występowali na wielu prestiżowych eventach firmowych, galach rozdania nagród. Do jego największych realizacji jako konferansjera należą: Gala „Wieczór Jubilatów” dla Jeronimo Martins (Biedronka, 2016), impreza integracyjna dla Wielton S.A. (2015, 2016), Gala Asów dla Credit Agricole Bank Polska S.A. (2015), Bal Karnawałowy Jeronimo Martins (Biedronka, 2014), Andrzejki w Zielonej Werandzie (2013), KFC Brand LUA 2012 (international meeting), itd. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu takich wydarzeń jak: Sylwester, bale karnawałowe, uroczyste gale. Rocznie obsługuje około 40 wydarzeń. Prowadzenie w języku polskim i angielskim.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Oferujemy prowadzenie imprez w języku: polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim, oraz włoskim. Na życzenie oferujemy także wsparcie językowe eventu poprzez tłumaczy symultanicznych.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt pod adresem impresariat@mediavocals.pl, lub telefonicznie: 662 441 001. Zapraszamy!