Archiwa blogu

Polish Event – imprezy dla obcokrajowców

polska goscinnosc - Copy4

Polish Event to propozycja dla polskich firm, które posiadają i goszczą u siebie partnerów biznesowych zza granicy, oraz chcą ich ugościć w prawdziwie polskim stylu. Okazją do zaprezentowania polskiej muzyki i tradycji może być impreza firmowa, spotkanie firmowe, występ na zakończenie konferencji, targów, itd. (więcej…)

TETIANA GALITSYNA – show malowane piaskiem

Tetiana Galitsyna to 28-letnia ekonomistka z Charkowa (Ukraina) – zwyciężczyni 6. edycji „Mam Talent!”.

Tetiana GalitsynaArtystka od kilku lat zajmuje się piaskowymi animacjami. Występuje na różnego rodzaju eventach, festiwalach, konkursach na całym świecie. Dzięki współpracy z wieloma światowymi markami, jej twórczość znalazła się także w kilku reklamach telewizyjnych.
Tworzone przez nią animacje to wyjątkowe na skalę kraju show, poprzez które Tetiana potrafi wzbudzić i wywołać wyjątkowe emocje. To show, które porusza i pozostaje w pamięci na bardzo długo.

Oto szczegóły dotyczące występów Tetiany Galitsyny:  (więcej…)

Eventy i koncerty rosyjskie

eventy i koncerty rosyjskie mediavocals

Imprezy o charakterze rosyjskim są w Polsce wciąż rzadko spotykane (w porównaniu do innych wydarzeń tematycznych). Organizatorzy wielu takich przedsięwzięć po prostu nie wiedzą jak je zorganizować, a jeżeli już się uda, to w efekcie często opiera się ono jedynie na atrakcjach bazujących na utartych stereotypach. Nie, to nie jest źle, natomiast granicę pomiędzy dobrym a złym smakiem takiego wydarzenia przekroczyć bardzo łatwo.

Dlatego też wraz z portalem MUZYKA ROSYJSKA, Bliższy Wschód, oraz rosyjskimi zespołami i artystami mieszkającymi w Polsce, wychodzimy naprzeciw coraz większemu zapotrzebowaniu na tego typu wydarzenia.  (więcej…)

ANNA MALEK

Anna Malek - inLove
Jej pierwszą i największą inspiracją był i nadal jest Michael Jackson. Kiedy po raz pierwszy w wieku 6 lat usłyszała „Bad” w MTV – pokochała dźwięki. Postać Michaela Jacksona w jej artystycznej drodze ma ogromne znaczenie. To dzięki niemu w jej duszy tak wcześnie pojawił się soul i pozostał aż do dnia dzisiejszego…

Naukę śpiewu pod okiem profesjonalistów rozpoczęła w wieku 14 lat w Opolu. Wówczas zafascynowała ją muzyka jazzowa, brała udział w wielu ogólnopolskich festiwalach wokalnych.
Po ukończeniu szkoły średniej dostała się na studia na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Nysie, specjalność wokalistyka jazzowa, gdzie poznawała muzykę najdokładniej jak tylko mogła.  (więcej…)

ANNA „BAJKA” ANTONIK

anna-antonik-na-scenieAnna „Bajka” Antonik – Finalistka II edycji X Factor Polska

Anna Antonik (pseudonim „Bajka”) to 24-letnia wokalistka ze Śląska. Z muzyką związana jest od wielu lat. Jej muzyczna droga zaczęła się w szkolnym zespole wokalnym oraz chórze, później w zespole kameralnym. Śpiewała także jako solistka muzykę klasyczną!
Od 6 lat jest wokalistką katowickiego zespołu Fireinthehole grającego muzykę drum’n’bass, dub, muzykę elektroniczną. Wraz z Djem Kabakiem tworzy także skład Electric JAZZgot, oraz jako Neko Nebula gra muzykę downtempową i liquidową.  (więcej…)